Wednesday, August 17, 2022
Ballina Etiketimet Kalova

Etiketim: kalova

NJE KOMUNITET QE FLEN , ESHTE SI PELLGU ME UJE TE...

Kur erdha ne fillimet e mija ne Kryeqytetin danez , u njoha me shqiptare te ndryshem, si nga Shqiperia, nga Kosova dhe...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA