Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Keze Zylo

Etiketim: Keze Zylo

Shoqata Shqiptaro Amerikane “Skënderbej” Inc. si një buqetë lulesh Maji në...

Nga Keze Kozeta ZyloShoqata Shqiptaro Amerikane “Skënderbej” Inc. si një buqetë lulesh Maji në ditën e NënaveNderohet Bir i Lirisë, ushtar i...

Kozeta Zylo – Shkolla Shqipe “Alba Life” Ambasadori i Kombit në...

Nga Keze Kozeta Zylo Ndonëse shtatori ka qenë traditë për ditën e parë të shkollave shqiptare në viten e...

Keze Kozeta Zylo – Ne dhe Greva e Vdekjes

Kur veteflijoheshin dhe digjeshin ne flake Lirak Bejko dhe Gjergj Ndreca dy te burgosur politike F/B me kujton fotot, protestat tona para...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA