Tuesday, July 5, 2022
Ballina Etiketimet Klasa

Etiketim: klasa

Luigj Shkodrani dhe atdhetarizmi i tij !

(Interviste e dhene per nje media shqiptare ne vendelindje ) "Duke vendosur nga një gur në këtë kala do...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA