Wednesday, August 17, 2022
Ballina Etiketimet Komandant Teli

Etiketim: komandant Teli

Ti thuash humanist ,duhet të thuash Fejsal !

Ja që erdhen në fund të vitit 2018 dhe si mund të kaloje ky vit ,pa i thënë dy fjalë për humanistin...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA