Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Leke Frroku

Etiketim: Leke Frroku

Lekë Frroku – NORA E KELMENDIT

Historia e shek. XVII për Norën e Kelmendit tashmë është shndërruar në legjendë për bukurinë dhe trimërinë e saj. E cilësuar si...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA