Friday, May 27, 2022
Ballina Etiketimet Leke Gjoka

Etiketim: Leke Gjoka

Lek Gjoka – Flamuri Shqiptar në mërgim

Me sheh shqiponja e merzitur e më thote a e din pse kam dy kokë unë para kohë s'kam lindur dhe s'jam jetim pa miq...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA