Sunday, August 14, 2022
Ballina Etiketimet Librazhdi

Etiketim: Librazhdi

Filmat e Kinostudios, propagandë apo pasuri kombëtare

Një nostalgji për atë kohë, pa vështrimin kritik ndaj saj, pa ndjenjën e empatisë për viktimat e saj, pa pendesën dhe pa...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA