Friday, May 27, 2022
Ballina Etiketimet Ligji po pregatitet

Etiketim: ligji po pregatitet

Agron Tufa: Parlamenti po përgatit ligjin për mbrojtjen e ish oficerëve...

Nga Agron Tufa Pasi shokët ish oficerë të Sigurimit, Gani Zeneli dhe Xhavit Shala, humbën gjyqet (kërkonin vendime gjykate...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA