Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Luan Rama

Etiketim: Luan Rama

NJE MESHE LETRARARE E ATIT PER TE BIRIN

Luan RAMA (Paris) Dëgjoj Mozart, lexoj librin e Zija Çelës «Për dashurinë shkruhet pas vdekjes» dhe çuditërisht fjalët e Atit për Birin më...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA