Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Lufta per Ulqin

Etiketim: Lufta per Ulqin

Para 140 vjetësh: LUFTA PËR ULQIN 1880

Me marrëveshjen e Berlinit ishte paraparë që Mali i Zi të fitojë Plavën dhe Gucinë, gjë që pranoi edhe princi Nikolla sepse...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA