Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Luigj Gurakuqi

Etiketim: Luigj Gurakuqi

Luigj Shkodrani dhe atdhetarizmi i tij !

Intervistoi: Albert Zholi Duke vendosur nga nje gur ne kete kala do te ngrejme kalane e madhe te...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA