Wednesday, August 17, 2022
Ballina Etiketimet Lulzim Basha

Etiketim: Lulzim Basha

Lulzim Basha – U njoha me keqardhje me...

Duke nënvizuar qëndrimin e z. Berisha, i cili pasi shpreh keqardhjen për vendimin dhe e konsideron atë pa asnjë bazë konkrete, bëj...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA