Monday, May 23, 2022
Ballina Etiketimet Marcel Hila

Etiketim: Marcel Hila

Marcel Hila – Vizitë në vendet e vuajtjes, të vdekjes dhe...

Ishte data 23 gusht, e këtij viti. U nisëm nga Tirana për në Tepelenë. Mbërritëm pas rreth tre orësh e gjysmë. Sepse,...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA