Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Marsiona Bardhi

Etiketim: Marsiona Bardhi

ALUMNI/Liceu Artistik – Marsiona Bardhi- violinë

Lindur ne Tirane ne vitin 1997. Ne moshen 5 vjecare nisi mesimet ne pianoforte dhe nje vit me vone nisi studimet e...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA