Thursday, August 18, 2022
Ballina Etiketimet Miku

Etiketim: miku

I nderuar miku yne, Luigji!

E lexova me vemendje mesazhin tuaj, po ju pergjigjem me kete shkrim esse, me shume se nje mesazh. E...

ZOTI TA SHENDERITE MEDJEN “MIKU IM”.

Me ka takuar shpesh te takoj njerez nga me te ndryshmit,por nganjehere dhe me te paskrupullit. Nga vete kultura ime i respektoj...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA