Wednesday, August 17, 2022
Ballina Etiketimet Moikom Zeqo

Etiketim: Moikom Zeqo

Sami Flamuri: Moikom Zeqo, emër i përvetshëm i letrave, analizave dhe...

Shkruan: Sami Flamuri Moikom Zeqo, i mprehtë, shumëdimensional, i kultivuar. Emër i përvetshëm i letrave, analizave dhe literaturës shqipe....
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA