Wednesday, August 17, 2022
Ballina Etiketimet Muhamed B. Sytari

Etiketim: Muhamed B. Sytari

Muhamed B. Sytari – Mesazh me rastin e Fitër Bajramit 1442/2021

Muhamed B. Sytari - Mesazh me rastin e Fitër Bajramit 1442/2021 Të dashur dhe të shtrenjtë, vëllezër dhe motra besimtarë! Ditën e enjte, më...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA