Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Nastradini kishte rene nga fiku

Etiketim: nastradini kishte rene nga fiku

Bari Dervishllari – Nastradini kishte rènè nga fiku.

Njè nga rrèfenjat e Nastradinit. Nastradini kishte rènè nga fiku. Mirpo thonè se kur bie nga fiku dhe gomari ka hije tè rèndè vritesh...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA