Friday, May 27, 2022
Ballina Etiketimet Nikolla Tesla

Etiketim: Nikolla Tesla

Nikolla Tesla me veshje kombëtare shqiptare. Ndoshta këto nuk i keni...

Nikolla Tesla është një prej fizikantëve dhe shkencëtarëve më të shquar serbë dhe botëror. Ai njihet për zbulimin dhe ridizajnimin e sistemit...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA