Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Olta ymeri

Etiketim: olta ymeri

ALUMNI /Liceu Artistik – Olta Ymeri- Skulpturë

Olta Ymeri, ka 7 vite që trupëzon kreativitetin e saj në residence Kodra e Diellit, si dhe projekte të ndryshme jashtë saj....
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA