Thursday, June 30, 2022
Ballina Etiketimet Paris

Etiketim: Paris

Trishtim për Notre D(r)ame. Papa i shkruan kryeipeshkvit të Parisit

Në një mesazh për kryeipeshkvin e Parisit, imzot Michel Aupetit, Papa uron që katedralja Notre Dame “falë punës se rindërtimit dhe mobilizimit...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA