Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Parlamenti europian

Etiketim: Parlamenti europian

Lamtumirë ndërrimit të orës? Juncker: Vendimi merret brenda ditës

Kreu i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker njoftoi se BE-ja planifikon të heqë dorë nga ndryshimi i orës në periudhën e verës dhe...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA