Tuesday, August 9, 2022
Ballina Etiketimet Paulin Z. Zefi

Etiketim: Paulin Z. Zefi

Paulin Z. Zefi- “ZOTI I VETËM DHE I VËRTETË ËSHTË...

"ZOTI I VETËM DHE I VËRTETË ËSHTË ZOTI I IZRAELIT", i cili, për ata që e besojnë: "Tokën e Shenjtë" nuk ia...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA