Saturday, May 28, 2022
Ballina Etiketimet Perse jam emigrant

Etiketim: Perse jam emigrant

Ardiana Dhimitër Mitrushi… Ja përse jam emigrant …

Emigracioni është dhe mbetet indinjata, shfryrja, përbuzja, përtypja, mballoma ekonomike, idiotësia e kohës, orgazma e kohërave që shfryn testikulat e politikanëve… Çuditërisht...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA