Friday, September 24, 2021
Ballina Etiketimet Prilli

Etiketim: prilli

PRILLI

Ne prill lindi nje histori Dhe po ne prill u ndal ajo Ne prill filloi mergimi Po ne prill me mbulon trishtimi.
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA