Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Projekt 21

Etiketim: projekt 21

Luigj Shkodrani dhe atdhetarizmi i tij !

(Interviste e dhene per nje media shqiptare ne vendelindje ) "Duke vendosur nga një gur në këtë kala do...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA