Tuesday, August 9, 2022
Ballina Etiketimet Remzi Basha

Etiketim: Remzi Basha

Baki Ymeri – POEZIA PËRFAQËSON AKTIVITETIN MË TË NDRITUR TË...

Poezia është boshti kurrizor që e ndërlidh qiellin me tokën. Ajo është një Zonjë e lartë që bashkon zemra dhe përjetime. Poeti...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA