Monday, May 23, 2022
Ballina Etiketimet Remzi Elezi

Etiketim: Remzi Elezi

Zbardhet misteri që prej 30 vitesh: Truproja e Sali Berishës i...

Ardian Hoxha, djali i biznesmenit të zhd.ukur Remzi Hoxha, i cili akuzon ish-kryeministrin Sali Berisha për rrë.mbim dhe vrasje të babait të...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA