Sunday, May 22, 2022
Ballina Etiketimet Respekt

Etiketim: respekt

DISA THENIE MBI “FALJEN”

- Falja është gjesti me hyjnor, qe jeton ne shpirtin e njeriut.- Ai qe fal është njeri me zemër te madhe.- Te...

ZOTI TA SHENDERITE MEDJEN “MIKU IM”.

Me ka takuar shpesh te takoj njerez nga me te ndryshmit,por nganjehere dhe me te paskrupullit. Nga vete kultura ime i respektoj...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA