Thursday, August 18, 2022
Ballina Etiketimet Rilindasi

Etiketim: rilindasi

VAJZA E DHUNUAR BARBARISHT QE MOHON VETVETEN DHE QE REZIKON BURGUN...

E hena ne darke ka qene nje maratone , per Xhisielen , nga Fushe - Kruja . Kjo vajze e padegjuar me...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA