Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Roland Qafoku

Etiketim: Roland Qafoku

2 Mars 1925 / Si u vra Luigj Gurakuqi nga kushëriri...

Delegat, firmëtar dhe shkruesi i teksti të proklamatës së Pavarësisë. I mjaftonin vetëm këto 3 “punë” që Luigj Gurakuqi...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA