Monday, May 23, 2022
Ballina Etiketimet Romani i shefqet mekos

Etiketim: romani i shefqet mekos

Prof.dr. Eshref Ymeri – Në indin e jetës amerikane

Para do kohësh, shkrimtari, gazetari dhe publicisti i njohur Shefqet Meko, botoi në Tiranë romanin me titull “Saga përtej Atlantikut”. Është një...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA