Saturday, August 13, 2022
Ballina Etiketimet Romeo Gurakuqi

Etiketim: Romeo Gurakuqi

Romeo Gurakuqi – Ma ne fund, sot mora vesht, se drejtuesit...

Mirepo, cuditerisht ata nuk po bien dakord per daten kur duhet te mblidhen te njejtet njerez dhe e njejta perfaqesi politike.Pyetja eshte...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA