Monday, May 23, 2022
Ballina Etiketimet Rudina

Etiketim: Rudina

Ramazan Çeka – TV KLAN koncert magjik me këngëtarin Bujar Qamili.

Pas pushtimit nga pandemia Televizioni Kombëtar Klan rikthen një eveniment të rëndësishëm të muzikës dhe këngës shqiptare në "Takimin e pasdites", që...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA