Friday, May 27, 2022
Ballina Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

Ibrahim Morina – PËRSE JAM NË KRAH TË SALI BERISHËS

“Përse je në krah të Sali Berishës…?”.“Po të ishe deputet, a do të ishe me Sali Berishën…?”.Këto janë dy pyetjet, në të...

Sali Berisha – Gjykata ne Paris pranoi padine time ndaj Sekrtarit...

Njoftim shtypi.Gjykata ne Paris pranoi padine time ndaj Sekrtarit te Shtetit Blinken per shpifje!Zyra e avoktatit tim, Jean Yves Le Borgne eshte...

Berisha: Jam përgjegjës për veprimet e fëmijëve të mi, marr përsipër...

Ish-Kryeministri Sali Berisha deklaron se është përgjegjës për çdo veprim të fëmijëve të tij, z.Shkëlzen Berisha dhe znj.Argita Malltezi.
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA