Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Serafin Fanko

Etiketim: Serafin Fanko

Serafin Fanko, sharmanti shkodran i skenës së teatrit dhe kinemasë.

84 vjetori i lindjes së Serafin Fankos “ Artist i Popullit “ Serafin Fanko, sharmanti shkodran i skenës së teatrit dhe kinemasë. Tradita e...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA