Thursday, June 30, 2022
Ballina Etiketimet Shkodrani

Etiketim: Shkodrani

Luigj Shkodrani dhe atdhetarizmi i tij !

Intervistoi: Albert Zholi Duke vendosur nga nje gur ne kete kala do te ngrejme kalane e madhe te...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA