Saturday, May 28, 2022
Ballina Etiketimet Smerald Spahija

Etiketim: Smerald Spahija

ALUMNI Liceu Artistik – Smerald Spahia – violin ( Majorka –Spanjë)

Smerald Spahia(u) Eshte koncertmaster I orkestres simfonike ne Palma de Mallorca (Spanje) dhe profesor ne Conservatorin Superior te muzikes ne katedren e...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA