Monday, May 23, 2022
Ballina Etiketimet Sokol Paja

Etiketim: Sokol Paja

VATRA EMËRON GAZETARIN SOKOL PAJA SI EDITOR I GAZETËS DIELLI NË...

New York, 12 Korrik 2021- Federata Panshqiptare e Amerikës VATRA nëpërmjet kryetarit të saj z.Elmi Berisha njoftoi publikun dhe komunitetin shqiptar në...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA