Saturday, May 28, 2022
Ballina Etiketimet Spiro Katundi

Etiketim: Spiro Katundi

Spiro Katundi – ” KA ENDE SHPRESE SHQIPËRIA...

.(Letër e hapur drejtuar Kandidatëve për Deputetë) Të dashur "Kandidatë për Deputetë"..! VËLLEZËR ! Ja tek kaloi dhe kjo...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA