Tuesday, July 5, 2022
Ballina Etiketimet Terbohen

Etiketim: terbohen

Shprehje shkodrane, të vjetra dhe të reja

– A ke pa nji pele mát ane.– A pave me fjete.– A ta pruni pampori a ?– Ah ti paske le...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA