Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Ulqini 1880

Etiketim: Ulqini 1880

Para 140 vjetësh: LUFTA PËR ULQIN 1880

Me marrëveshjen e Berlinit ishte paraparë që Mali i Zi të fitojë Plavën dhe Gucinë, gjë që pranoi edhe princi Nikolla sepse...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA