Tuesday, July 5, 2022
Ballina Etiketimet Vajza e dhunuar

Etiketim: vajza e dhunuar

VAJZA E DHUNUAR BARBARISHT QE MOHON VETVETEN DHE QE REZIKON BURGUN...

E hena ne darke ka qene nje maratone , per Xhisielen , nga Fushe - Kruja . Kjo vajze e padegjuar me...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA