Friday, May 27, 2022
Ballina Etiketimet Vjosa Osmani

Etiketim: Vjosa Osmani

Vjosa R. Osmani – Vullneti i qytetarëve, i shprehur më 14...

Mbrëmë e përmbyllëm dinjitetshëm një kaptinë të zgjedhjeve demokratike, si dhe e vulosëm edhe njërin ndër shembujt më të mirë të funksionimit...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA