Saturday, August 13, 2022
Ballina Etiketimet Xun Ceta

Etiketim: Xun Ceta

Një thirrje publike dhe krejt miqësore z. Aleksander Vuçiq

Lëri këshillat e z. Rama i cili ty bashkë më vehtën më ,,Open Ballkan”-in po manipulon.Nuk dua të perfitojm në fatkeqsinë e...

Xun Çetta – Deputetë të pozitës i bënë thirrje Albin...

Ishte koha kur Albin Kurti si opozitar, po shihej mes gishtërinjëve nga pozita për për të parë më vonë frytet e këtyre...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA