Tuesday, August 16, 2022
Ballina Etiketimet Zonja Gervalla

Etiketim: Zonja Gervalla

Zonja Gërvalla, Ministrja e Duhur në Ministrinë e Duhur

Nga Skënder Sadri KAPITI Këtë shkrim po e filloj me një përshëndetje dhe mirënjohje votuesve në Kosovë që me...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA