Saturday, May 28, 2022
Ballina Etiketimet Zonjen

Etiketim: zonjen

Per zonjen e “rende” !

Jetonte diku ne nje ambasade nje "zonje e rende" , ku ajo bente "ligjin" ne ate ambasade dhe nuk ja ndjente cfare...
- Advertisement -

MË TË POPULLARIZUARAT

LAJME TË TJERA