“Unë komunisti, Saliu demokrati”. Rama ‘zgërdhihet’ nga Shkodra: Ha ha ha. Ej, a jeni në në tru të kokës!

0
156

Vetëm hija e Enver Hoxhës në tru mund ta shpallte përmes Partisë Demokratike tradhtare Jozefina Topallin. Jozefina Topalli nuk është shoqja ime. Ajo nuk ka lidhje me se ccfarë unë dua të shikoj në një grua që do të përfaqësojë Shkodrën.

Por Jozefina Topalli tradhtare, njësoj si Liri Belishova dikur. Me duart e PD-së dhe ccipin që iu ka lënë në punë Enver Hoxha. Që ju marrtë e mira keni 30 vjet që vazhdoni luftoni komunizmin. Cca komunizmi luftoni ju? Luftoni komunizmin me mua? Unë jam komunisti, Saliu demokrati hahahaha.

Ej a jeni në vet? A jeni në tru të kokës a nuk jeni në tru të kokës? A ju ka ik menja dhe s’doni me u kthy më? Kush është komunist ktu? Edona është komuniste? Beneti? Paulini? A po, Ilir Beqaj është komunist. Ilir beqaj ka pushkutuar njerëz, madje ka mbajtur Voltana Ademin në izololim aq shumë saqë i është bërë zyra bashkisë qeli prandaj dhe nuk pastron as plehrat në Shkodër.

Burimi/Faxweb